Uncategorized

Informacja z przebiegu wyjazdu firmy Proste Miasta Beata Buc w „Expo Natura. 12th Natural, Organic and healthy Product Exibition” w Stambule, w dniach 6-9 października 2022 r.

październik 14, 2022

W październiku tego roku firma Proste Miasta Beata Buc uczestniczyła w wydarzeniu Expo Natura. 12th Natural, Organic and Healthy Product Exibition” w Stambule.

Międzynarodowe targi to okazja nie tylko do poznawania najnowszych trendów i rozwiązań w branży ekologicznej, ale także możliwość rozmów i współpracy z producentami z całego świata. Celem wyjazdu było wzmocnienie pozycji firmy w obszarze usług warsztatowych/szkoleniowych dotyczących zrównoważonego rozwoju, zero waste i ekologii oraz poszerzenie wiedzy na temat nowych trendów na rynku w zakresie wegańskich, organicznych i pozbawionych opakowań produktów oraz potrzeb branży eko, producentów i ich klientów w zakresie usług edukacyjnych.

Podczas targów udało się nawiązać nowe kontakty z przedstawicielami producentów produktów kosmetycznych oraz żywności z branży eko, którzy są zainteresowani poszerzaniem wiedzy związanej z tematyką ekologii i zero waste, także poprzez usługi warsztatowe/szkoleniowe prowadzone w j. angielskim. Pozyskaliśmy kontakty od 8 firmy, które działają na rynku tureckim i w Unii Europejskiej.

 

Wyjazd na targi był niezwykłą okazją do poszerzania wiedzy oraz zdobycia nowych kontaktów. W efekcie przeprowadzonych na wyjeździe działań możliwy będzie rozwój działalności firmy Proste Miasta na rynkach międzynarodowych.

Udział w wydarzeniu dofinansowany w ramach projektu pn.: „Wzmocnienie pozycji regionalnej gospodarki, Pomorze Zachodnie- Ster na innowacje”; realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego 2014-2020.

 

You Might Also Like